خدمات حرفه‌ای در زمینه‌های مالی، حسابداری، مالیات و بیمه تامین اجتماعی

ارتباط با ما

تهران، خیابان آزادی

info@taraznegaran.ir

مشاهده اظهارنامه مالیاتی
ثبت اظهارنامه مالیاتی
نمونه اظهارنامه مالیاتی
دریافت اظهارنامه مالیاتی
تکمیل اظهارنامه مالیاتی
نمودار اظهارنامه مالیاتی
ممیز مالیات
مودیان مالیاتی
معرفی ترازنگاران

با تکیه بر دو دهه تخصص

آژانس حسابداری «ترازنگاران » (واحد تخصصی یادگار درخشان آریا) از سال 1382 و با تکیه بر تجربه و سابقه بالغ بر دو دهه موسسین آن، با ایده‌پردازی و همکاری یک تیم خبره، متخصص و دانشگاهی شکل گرفت و در زمینه‌های حسابداری و حسابرسی، قوانین کار، قوانین تامین اجتماعی و قانون مالیات‌های مستقیم، خدماتی راهگشا، در قالب مشاوره‌های قانونی در حوزه‌های مالی به شما کاربران محترم، ارائه می‌دهد.

این مجموعه، اکنون یکی از بازیگران اصلی عرصه فعالیت خود به شمار می‌رود و چشم‌انداز ما، گام نهادن بر لبه فناوری‌های روز دنیا در حوزه‌های حسابداری مالی و ارائه بسته خدماتی گسترده و متنوع، جهت تامین نیازمندی‌های کسب‌وکارهاست.

در مجموعه ترازنگاران، ما بر این باوریم که ناظر و منشاء آفرینش در همه امور خداوند است و خدمت به همنوع در جهت خشنودی او، ارزشی است که همه فعالیت‌ها را هدفمند می‌سازد.

ماموریت اصلی

ماموریت اصلی این مجموعه، مشارکت مسئولانه در حفظ سلامت و ثبات در نظام مالی مخاطبین محترم است. همچنین، تلاش جهت گسترش حضور مستمر در بازار از طریق ارتقاء کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتریان محترم از اهداف اصلی این شرکت در نظر گرفته شده است.

2520

پروژه‌های انجام شده

170
+

پروژه‌های در حال انجام

200
+

سال تجربه

4890

مشتریان ویژه

quote

زمینه‌های فعالیت ترازنگاران

در این شرکت، كوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه‌های:

در اختیار مشتریان و صنعتگران قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده انتظارات مشتریان خوب خود را به شایستگی تأمین كرده و برای بهبود وضعیت کسب و کار موجود گام‌های موثرتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.

اگر در تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد، گزارش معاملات فصلی و ارزش افزوده، تنظیم لیست حقوق دستمزد و لیست بیمه و همچنین حضور در کمیسیون‌های حل اختلاف بیمه و مالیات و اداره کار به منظور اعتراض به آرا و برگه‌های تشخیص و احکام مربوطه، نیاز به مشاوره فوق تخصصی دارید، کارشناسان مجرب آژانس تخصصی ترازنگاران، آماده ارائه خدمات به شما فعالین اقتصادی در سراسر کشور است.

مهمترین اصل کاری ترازنگاران

دقت ترازنگاران

مهمترین اصل کاری مجموعه «ترازنگاران»، دقت فراوان در انجام امور مالی، حسابداری، حسابرسی و مسائل قانونی مشتریان است تا آنجا که عملکرد حاصل، عاری از هرگونه خطایی باشد که منجر به اخذ جرائم بسیار گزاف از سرمایه‌گذار شود.